Yüzme havuzu bitiyor

06 Kasım 2018 / Salı 11:10:13 | SPOR |

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Genç Gazete – İnegöl Online ortak yayınında ilçe halkının sorularını yanıtladı. Aktaş, Botanik Park’ın yanında yapımı devam eden havuzun sene sonuna kadar bitirileceğini söyledi.

Genç Gazete – İnegöl Online canlı yayın programları devam ediyor. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, belediye binasında gerçekleşen ve Cem Taşkıner’in programda ilçe halkından gelen soruları yanıtladı. Aktaş, havuz projesi, İnegölspor tesisleri, İlçe Stadı ve Eski Çöplük Alanı ile ilgili sorulara cevap verdi.

HAVUZ’U İNEGÖL İŞLETECEK

Havuz projesinin durduğuna ilişkin söylentilerin gerçekleri yansıtmadığını kaydeden Başkan Alinur Aktaş; “Biz sene sonuna kadar bitirmeyi planlıyorduk. En geç yeni senenin başında açmak istiyoruz. Müteahhitlerimize hak ediş yapamıyoruz. Devletten bir beklentileri var. Fiyatlarda revize istiyorlar. Maliyetleri arttığı için yavaşlama oluyor. İnegöl’ün havuz projesine ihtiyacı var. Biz işletmesini İnegöl Belediyesi’ne bırakacağız. Kendisi mi işletir; Belediyespor’a mı bırakır bilemem. Taş yerinde ağırdır. Onlara yakışır” diye konuştu.

  Sıradaki Haber: 25 yıl sonra karşılaşacaklar
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)