Eski çöplük ne olacak?

06 Kasım 2018 / Salı 13:26:17

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Eski Çöplük Alanının rehabilitasyonu sonrası alanda Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından herhangi bir tasarrufta bulunmayacaklarını söyledi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, belediye binasında gerçekleşen ve Cem Taşkıner’in programda ilçe halkından gelen soruları yanıtladı. Aktaş, havuz projesi, İnegölspor tesisleri, İlçe Stadı ve Eski Çöplük Alanı ile ilgili sorulara cevap verdi. 

İnegöl Belediye Başkanı olduğu dönemde Eski Çöplük Alanının rehabilitasyonu sonrası alanda Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından BURFAŞ ile bir tesis yapılacağı söylendiğini aktaran Alinur Aktaş; “Fakat ne yazık ki gidip; Oylat’ta tesis açtılar. Yaşamayacağını o zamanda ifade ettim. Kapatmak bana nasip oldu. 17 tane BURFAŞ tesisi kapattım. Hepsi zarar ediyordu. Orası ile ilgili Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin bir tasarrufu yok. Yapacaklarımı söylediğim gibi yapmayacaklarımı da söylerim. İnegöl Belediyesi orada bir çalışma yapabilir” ifadelerini kullandı.

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.


SabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00