Uludağ’la yola devam

11 Ağustos 2017 / Cuma 19:27:08

İnegölspor, 201- 2018 futbol sezonu forma sponsorluğu için Uludağ içecek firması ile sözleşme yeniledi.

İnegölspor Kulüp Başkanı Münür Kanar ile yönetim kurulu üyeleri, geçmiş sezonlarda olduğu gibi yeni sezonda da forma sponsorluğunu üstlenen Uludağ İçecek Firmasının Merkez Ofis ve Bursa Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

ULUDAĞ BÜYÜK BİR MARKA

Kulüp Başkanı Künür Kanar yaptığı açıklamada;

“Bursa'mızın en önemli markalarından biri olan Uludağ içeceğin forma sponsoru olması bizi oldukça memnun etti. Uludağ gibi büyük bir markanın kulübümüze sponsor olması bize güç verecek.

 Bizde Bursaspor'dan sonra şehrimizi temsil eden en önemli markasıyız. İnşallah verdiğiniz destek ile hedeflerimize ulaşacağız” dedi.

 YEREL GİRİŞİMLERE DESTEK

Uludağ İçecek Firması, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gürhan Tutlu ise:

 “100 yılı aşkın bir süre önce Uludağ'da doğan ve o günden bu yana hem Bursa'nın hem de Türkiye'nin ekonomik gelişiminin yanı sıra sosyal ve kültürel gelişimine katkısı olan Uludağ İçecek olarak pek çok yerel girişimi destekliyoruz. “

İNEGÖL’Ü ÖNEMSİYORUZ

“Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası, Uludağ Ekonomi Zirvesi ve Bursaspor sponsorluklarımız ile Nuri Erbak Eğitim ve Kültür Vakfı bunlara en güzel örnekleri teşkil ediyor.

 İnegöl’ün bizim için ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunun en büyük göstergesi 10 yıldan uzun bir süredir faaliyet gösteren İnegöl meşrubat fabrikamızdır diye düşünüyorum.”

SPONSOR MARKASI ULUDAĞ LİMONATA

“Bu anlamda Uludağ Limonata ile 1950'li yıllardan bu yana İnegöl'ün sosyal yaşamında önemli bir yeri olan İnegölspor'un sponsoru olmaktan gerçekten büyük mutluluk  ve gurur duyduğumuzu belirtmek isterim. Sponsorluğumuzun güzel sonuçlara vesile olmasını umuyor, önümüzdeki sezonda İnegölspor'a başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Toplam 0 Yorum Yapıldı
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gencgazete.net sorumlu tutulamaz.

SPORSabahÖğleİkindiAkşamYatsı
Nöbetçi Eczaneler

Deva Eczanesi

Süleymaniye Mah. Gönülaçan Sok. No: 5/B

Telefon:711 9111

Nöbet Saati:18:30-08:30

Çınaraltı Eczanesi

Süleymaniye Mah. Destan Sok. Özel Aritmi Hast. Acil Karşısı

Telefon:715 1092

Nöbet Saati:18:30-01:00