Özdemir'den Taban'a çağrı

26 Mart 2019 / Salı 13:51:33 | SİYASET |

Millet İttifakı İyi Parti İnegöl Belediye Başkan Adayı Hakan Özdemir, Belediye Başkanı Alper Taban ile bire bir canlı yayında bir araya gelmek üzere Taban'a çağrıda bulundu.

Özdemir'in basın açıklaması şu şekilde:

Saygıdeğer Basın Mensupları,

Artık son haftasına girdiğimiz yerel seçim maratonunda, sergilediğiniz objektif tavır ve özverili çalışmalardan dolayı öncelikle sizlere bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

Biliyorsunuz bu yerel seçimde, 15 yıldır süregelen bir belediyecilik anlayışıyla yarışıyoruz. Geriye kalan bu kısa sürede, bu yönetimin hali hazırdaki idarecisi olan Sayın Belediye Başkanı Alper Taban ve Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı olarak şahsımın söyleyeceklerini, halkımızın son kez duymaya hakkı olduğunu düşünüyorum. 

Bu adaya çağrı değil, şu an görevde bulunan Belediye Başkanına bir canlı yayın davetidir. Diğer tüm adaylarımıza büyük saygı duymakla birlikte, onlardan biri olarak, Sayın Belediye Başkanıyla bire bir yapacağımız canlı yayında, kendileriyle son kez kamuoyunun önüne çıkmak istiyorum. 

Yeri, saati, yayın organı gibi tüm opsiyonları belirleme yetkisini de kendi adıma Sayın Başkan Alper Taban'a veriyorum. Arzu edildiği takdirde, bu yayın tüm yerel basınımızın bir ortak programı olarak da gerçekleştirilebilir. 

Kendisinden alacağımız cevabı en kısa sürede beklemekle birlikte, Sayın Başkan'a ve birbirinden değerli tüm diğer adaylara başarılar diliyor, saygılar sunuyorum.

Hakan Özdemir
Millet İttifakı İyi Parti İnegöl Belediye Başkan Adayı

  Sıradaki Haber: Toktaş: Yenişehir'i kazanıyoruz
Bu habere yorum yapın
Bu yorumu onaylıyor musun?
Tüm Yorumları Göster (0)
NÖBETÇİ ECZANE
Nöbet Saati: 17:00-01:00
ŞİFA
Telefon:
Nöbet Saati: 17:00-08:30
AHU
Telefon: